Το ψηφοδέλτιο του Υποψηφίου Δημάρχου Τιμολέοντα Πιέτρη

403

Δελτίο Τύπου

Το πρωΐ της Παρασκευής, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Κορινθίων Τιμολέων Πιέτρης, κατέθεσε πρώτος στο Πρωτοδικείο την δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού του «Μαζί Μπορούμε» για τις επερχόμενες δημοτικές εκλογές.

Το ψηφοδέλτιο ελπίδας και νίκης, αποτελείται από τους κάτωθι υποψήφιους συμβούλους, με δυναμική γυναικεία παρουσία μιας και και οι γυναίκες είναι περισσότερες από τους άνδρες και ο μέσος όρος ηλικίας είναι κάτω των 35 ετών.

Για πρώτη φορά νέα, πρωτοεμφανιζόμενα στην πολιτική και άφθαρτα πρόσωπα, καταξιωμένα στον χώρο τους, με συγκεκριμένο, ανθρωποκεντρικό και ρεαλιστικό πρόγραμμα επιδιώκουν την διεκδίκηση του δήμου χωρίς κομματικές και οικονομικές εξαρτήσεις με μόνη στήριξη την ψήφο των δημοτών.

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»

ΠΙΕΤΡΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΟΥ – ΛΕΧΑΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

  1. ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΓΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΣΙΜΟΝI ΒΑΛΜΠΟΝΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  3. ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΔΡΙΜΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
  8. ΚΟΡΙΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΚΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗ ΚΛΕΙΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΚΩΣΤΆΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΚΩΣΤΑΡΆΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΛΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΗ
  14. ΜΠΑΛΑΣΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  15. ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  16. ΜΠΑΧΑΝΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  17. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  18. ΝΤΟΥΡΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  20. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  21. ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΡΙΖΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
  23. ΣΜΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  24. ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΑ – ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΡΜΙΛ
  25. ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  26. ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

  1. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ – ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΛΥΓΕΙΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ)

  1. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΝΕΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΕΛΙΝΤΟΝ
  3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.