Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Τρίπολης, η δήλωση του Συνδυασμού «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο»

248

Δελτίο Τύπου

Κατατέθηκε το Σάββατο 4 Μαΐου, στο Πρωτοδικείο Τρίπολης, η δήλωση του Συνδυασμού «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο».

77 υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι, 31 γυναίκες και 46 άνδρες, 12 στην Αργολίδα, 12 στην Αρκαδία, 20 στην Κορινθία, 12 στη Λακωνία και 21 στη Μεσσηνία, με επικεφαλής τον Παναγιώτη Νίκα του Ευαγγέλου, ως Υποψήφιο Περιφερειάρχη Πελοποννήσου, θα αγωνισθούν στις προσεχείς Περιφερειακές Εκλογές της 26ης Μαΐου, για την ανάδειξη Περιφερειάρχη και Περιφερειακών Συμβούλων Πελοποννήσου.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι του Συνδυασμού μας:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1.     ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.     ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.     ΔΕΜΟΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.     ΔΟΥΡΑΝΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5.     ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6.     ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

7.     ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.     ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9.     ΜΠΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

11.   ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12.   ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1.     ΔΟΥΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.     ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3.     ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.     ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5.     ΜΑΓΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.     ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.     ΡΑΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8.     ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

9.     ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.   ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11.   ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12.   ΤΣΙΤΟΥΡΑ – ΚΑΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1.     ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.     ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.     ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.     ΓΚΙΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.     ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6.     ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7.     ΚΑΣΙΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.     ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9.     ΚΟΡΚΑ-ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10.   ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11.   ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

12.   ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13.   ΜΠΙΣΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

14.   ΠΙΚΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ

15.   ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

16.   ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17.   ΣΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18.   ΤΟΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΗΛΙΓΙΑ

19.   ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΆΝΝΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ

20.   ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1.     ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.     ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΑΛΕΚΟΥ

3.     ΔΟΥΜΑΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4.     ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΒΕΝΕΤΤΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5.     ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.     ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7.     ΝΙΚΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8.     ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9.     ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.   ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΝΙΚΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

11.   ΦΩΤΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

12.   ΧΙΩΤΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΤΖΑΝΕΤΟΥ

Ε. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1.     ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

2.     ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑ – ΦΕΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3.     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.     ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.     ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6.     ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7.     ΚΟΥΒΕΛΑΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.     ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

9.     ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10.   ΛΟΥΚΑΚΟΥ – ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

11.   ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12.   ΝΙΚΑ-ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13.   ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14.   ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

15.   ΣΑΡΔΕΛΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

16.   ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

17.   ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.   ΦΟΙΦΑ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

19.   ΧΕΙΛΑ – ΜΠΟΣΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

20.   ΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21.   ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.